همه – هر آخرین تصویر میلیون تصویری

همه – هر: آخرین تصویر میلیون تصویری بختیاری خوانندگان اینستاگرام مهناز افشار بهنوش بختیاری خوانندگان پاپ صفحه اینستاگرام

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

مهناز افشار در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۶ میلیون فالوئر دارد و از سحر قریشی و بهنوش بختیاری هم جلو زده، علی دایی در اینستاگرام هم یکه تاز است و در حوزه موسیقی، خ

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

عبارات مهم : آخرین

مهناز افشار در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۶ میلیون فالوئر دارد و از سحر قریشی و بهنوش بختیاری هم جلو زده، علی دایی در اینستاگرام هم یکه تاز است و در حوزه موسیقی، خوانندگان رپ حتی از اشخاص پاپ هم جلو زده اند.

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … است که بخصوص بخاطر فیلتر نبودن به صورت گسترده به وسیله بازیگران و خوانندگان مورد استفاده قرار می گیرد. سایت سینماتیکت جدولی از بازیگرانی تهیه کرده که بیشترین تعداد فالوئر را در اینستاگرام دارند و می توان این را معیاری بر محبوب بودن ارزش حداقل در میان مخاطبان شبکه های مجازی دانست.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

خوانندگان و اشخاص ورزشی هم مثل بازیگران در اینستاگرام حضور پررنگی دارند. البته تعداد فالوئرهای بازیگران با تفاوت معناداری زیاد از خوانندگان و ورزشکاران است و رتبه بعدی در اختیار ۲- ۳ صورت آیکون شده است ورزشی واقع شده است است و خوانندگان در رتبه پایین تر قرار می گیرند.

مهناز افشار: تا چندی پیش بهنوش بختیاری پرمخاطب ترین صفحه اینستاگرامی را داشت ولی حالا فالوئرهای مهناز افشار به ۶ میلیون رسیده و با فاصله اندکی توانسته بختیاری را پشت سر بگذارد. افشار با فاصله های کم چند روزه صفحه اینستاگرامش را به روز می کند و آخرین پستش هم تصویر از توییتی است که در توییتر گذاشته و از کی روش و تیم کشور عزیزمان ایران جهت راه یافتن به جام جهانی تقدیر کرده است.

مهناز افشار در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۶ میلیون فالوئر دارد و از سحر قریشی و بهنوش بختیاری هم جلو زده، علی دایی در اینستاگرام هم یکه تاز است و در حوزه موسیقی، خ

سحر قریشی: بازیگران زن همه رتبه های اول را در جمع دارندگان بیشترین فالوئرها به خودشان تخصیص داده شده است داده اند. موقع نوشتن این مطلب تعداد فالوئرهای قریشی صدهزار نفر زیاد از بختیاری شد و با ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار مخاطب در رتبه دوم قرار گرفت. زیاد تصویر هایش از خودش یا فرزند هاست و آخرین پستش هم راجع به شب های قدر است.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

بهنوش بختیاری: ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار فالوئر دارد. تقریبا زیر همه پست هایش تا جایی که بتواند با مخاطبانش حرف می زند. فاصله زمانی میان تصویر هایی که او در اینستاگرام می گذارد کمتر از افشار است و آخرین پستش هم تبلیغ تئاتری است که یکی از دوستانش آن را کارگردانی کرده.

مهناز افشار در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۶ میلیون فالوئر دارد و از سحر قریشی و بهنوش بختیاری هم جلو زده، علی دایی در اینستاگرام هم یکه تاز است و در حوزه موسیقی، خ

الناز شاکردوست: با ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر مخاطب در رتبه بعدی قرار دارد. فاصله گذاشتن تصویر هایش گاهی به دو سه هفته هم رسیده و آخرین تصویر از خودش است که بیتی از مولانا گذاشته و از دوستانش خواسته در شب های ماه رمضان برایش دعا کنند.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

رامبد جوان: بالاخره پنجمین جایگاه در اختیار یک بازیگر مرد قرار گرفته که البته زیاد به خاطر برنامه تلویزیونی اش یعنی «خندوانه» در اینستاگرام مطرح شده است هست. رامبد جوان ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر فالوئر دارد و زیاد تصویر هایش تبلیغ برنامه «خندوانه» است و آخرین تصویر اش هم مربوط به شب های قدر.

ترانه علیدوستی: با ۵.۱ میلیون فالوئر، بهنوش طباطبایی با ۴.۹ میلیون، محمدرضا گلزار با ۴.۸ میلیون، رضا عطاران با ۳ میلیون و بهرام رادان با ۲.۹ میلیون فالوئر رتبه های پنجم تا دهم را به خودشان تخصیص داده شده است داده اند. از میان این بازیگران پرطرفدار تصویر ها و مطالب صفحه های مهناز افشار، بهنوش بختیاری و بهرام رادان متنوع تر از بقیه است.

در میان فوتبالیست های حاضر در شبکه مجازی اینستاگرام پرسپولیسی ها با اختلاف طرفداران بیشتری دارد.

علی دایی: با دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر فالوئر پرمخاطب ترین صورت ورزشی در اینستاگرام هست. یکی از محبوب ترین ملی پوش های همه ادوار فوتبال با فاصله یکی دو هفته تصویر می گذارد و زیاد تصویر هایش هم ورزشی هستند. طبعا آخرین تصویری که گذاشته از کارلوس کی روش است با تبریک به بازیکنان تیم ملی.

علی کریمی: چندین صفحه با نام علی کریمی در اینستاگرام وجود دارد ولی صفحه تایید شده است این بازیکن دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر مخاطب دارد. با فاصله های نسبتا منظم از جملات قصار و خودش تصویر گذاشته و آخرین تصویر اش هم جمله ای به این مضمون است که: «دعا می کنم دنیا پر شود از آدم هایی که نه وقت آنها را عوض می کند نه زمین».

مهدی طارمی: با فاصله زیاد از این دو نفر مهدی طارمی با ۱.۷ میلیون فالوئر واقع شده است است که تعداد فالوئرهایش بعد از گل هایی که جهت تیم ملی به ثمر رساند و منجر به افزایش تیم شد، زیاد کردن قابل توجهی داشته هست. آخرین تصویر اش از خودش در لباس مشکی و مربوط به شب های قدر است.

فرهاد مجیدی با ۱.۱ میلیون فالوئر، سروش رفیعی با ۸۲۹ هزار نفر و جواد نکونام با ۲۸۸ هزار نفر بین فوتبالیست ها اشخاص محبوب اینستاگرامی هستند.

خوانندگان موسیقی رپ در اینستاگرام طرفداران بیشتری نسبت به بقیه دارند. بعد از آنها طبعا نوبت به خوانندگان پاپ می رسد و با اختلاف زیاد نسبت به آنها، همایون شجریان به عنوان پرطرفدارترین خواننده موسیقی سنتی در اینستاگرام با ۸۳۴ هزار فالوئر آشنا می شود.

امیر تتلو: این خواننده رپ که اظهارنظرهای جنجالی اش را در اینستاگرام زیر تصویر هایش می گذارد چهار میلیون نفر فالوئر دارد.

یاس: خواننده رپی که سوژه موزیک هایش پرسشها اجتماعی است و آخرین تصویر اش هم مربوط به کنسرت دوبی اش در سال ۹۳ هست، دو میلیون و ۹۰۰ هزار فالوئر در اینستاگرام دارد.

سیروان خسروی: خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده پرطرفدار موسیقی پاپ بعد از دو رپر معروف با ۱.۶ میلیون فالوئر در رتبه سوم قرار می گیرد.

محسن یگانه و بنیامین بهادری: هر دو یک میلیون و ۳۰۰ هزار فالوئر دارند و خیلی هم در اینستاگرام پرکار نیستند. آخرین تصویر یگانه یک پست موقت است جهت خبررسانی در مورد پیش فروش بلیت های کنسرتش و بنیامین هم زیاد از خودش و دخترش بارانا تصویر و ویدئو می گذارد. آخرین تصویر بنیامین مربوط به قطعه «کبیر» و لینک دانلود آن در تلگرامش است.

همایون شجریان: ۸۳۴ هزار فالوئر دارد و بخشی از آنها طبعا کسانی هستند که پیگیر کارها و احوال محمدرضا شجریان هستند و به صفحه پسرش سر می زنند. فاصله زمانی میان تصویر هایش خیلی زیاد است و از خودش، پدر و محیط زیست تصویر می گذارد. آخرین تصویر منظره ای قشنگ از یکی از مناطق کشور عزیزمان ایران است و زیر آن همایون گفته که خودش و پدرش نظرشان را در مورد نامزد مورد نظرشان علنی نمی کنند و شایعات در این باره دروغ است.

برترینها

واژه های کلیدی: آخرین | تصویر | میلیون | تصویری | بختیاری | خوانندگان | اینستاگرام | مهناز افشار | بهنوش بختیاری | خوانندگان پاپ | صفحه اینستاگرام

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs